Кошик
8 відгуків
Колеса для медичного обладнанняПідбір колеса
+380 (95) 764-27-37
colson.com.ua

Апаратні колеса

У цій групі представлені апаратні колеса для різних сфер застосування. Колеса серії апаратні встановлюються на торговому обладнанні, холодильному обладнанні, пересувних вітринах, сервісних візках, купівельних візках та іншому обладнанні.Окремо представлена серія коліс для медичного обладнання. В залежності від вантажопідйомності і умов експлуатації проводитися підбір колеса. Апаратні колеса комплектуються різними типами підшипників з наступним позначенням:

-підшипник ковзання

-голчастий підшипник

-кульковий підшипник

-подвійний кульковий підшипник.

Колеса серії апаратне виробляється з якісної поліпропіленової або поліуретанового диска з протектором з термоэластичной гуми сірого кольору. Серед переваг даного колеса не велика вартість плавність ходу, зносостійкість, а також хороша амортизація при русі. Сірий колір протектора не залишає слідів на поверхні підлоги.Також до апаратних колесам відносяться колеса та ролики для меблів, офісні крісла, дивани, шафи та інші меблі.

Апаратні колеса для медичної меблів це окрема серія коліс спеціального призначення з спеціальними властивостями.

Компанія Colson є виробником №1 в світі по виробництву апаратних коліс спеціального призначення.

Підбір колеса для візків здійснюється за основними характеристиками обладнання з урахуванням сфери застосування і видом підлогового покриття. Великий асортимент, низькі ціни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner