Кошик
8 відгуків
Колеса для медичного обладнанняПідбір колеса
+380 (95) 764-27-37
colson.com.ua

Промислові колеса

Колеса даної серії товарів розділені на три групи за критеріями навантаження.

  • Колеса і ролики промислові, малої вантажопідйомності від 50 до 250 кг., які призначені для дуже широкого застосування .

  • Набори Industrial Average з вантажопідйомністю 160 кг до 600 кг . Комплекти коліс на голчастих підшипниках і подвійних шарикопідшипниках .

  • Набори промислових коліс великої вантажопідйомності до 2200 кг . стійких до ударів і перевантажень. З повністю герметизованими підшипниками.

Промислові колеса ,асортименті даної групи товарів колеса призначені для використання на промисловому обладнанні, вантажних візках, спеціальних візках та ін. У кожній сфері діяльності присутня обладнання, яке переміщується. Якщо звернути увагу навіть у звичайному побуті промислові колеса використовуються для візків, візків диванів,меблів та інші. Для правильного підбору колеса або колісного комплекту необхідно знати навантаження на колесо, поверхня якої буде використовувати, умови (підвищена вологість,масло,холод, тепло).Склавши всі ці характеристики ви зможете зробити правильний вибір промислового колеса.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner