Кошик
8 відгуків
Колеса для медичного обладнанняПідбір колеса
+380 (95) 764-27-37
colson.com.ua

Протектор Performa і ECOFORM - єдиний , унікальний, запатентований компанією COLSON.

Протектор Performa і ECOFORM - єдиний , унікальний, запатентований компанією COLSON.

Компанія Colson багато років розробляє колеса для будь-яких потреб наших клієнтів , особливо, коли є шанс, використання нових матеріалів для виробництва коліс . Одним з наших продуктів є унікальний протектора Performa ® .Ми перші винайшли , виготовили, випробували і запатентували синтетичний протектор з каучуку , який поєднує в собі всі переваги протектора натурального каучуку й синтетичного каучуку . Performa® і його унікальні властивості дозволяють успішно використовувати цей тип коліс у багатьох галузях за рахунок зниження витрат . Багато років, колеса Performa успішно використовуються професіоналами : харчова промисловість , пекарени, логістичні центри, флай бокси для літаків , лабораторії, фармацевтична промисловість, електронна промисловості, пральні, готелі і скрізь, де необхідно високу якість.

Протетор Performa отличается: Высокой гибкостью - 65 ° по Шору А, что является очень низким сопротивлением качению и ездить через пороги и тихий в работе для неровных полов и других препятствий. Стойкость к воздействию масел, жиров и щелочи - которая устранила слабые стороны протектора натурального каучука. Очень важно в пищевой промышленности для пекарен, гостиниц, ресторанов. Не оставляя следов на поверхности - то есть, чтобы минимизировать затраты по очитски пола, поскольку протектор Performa не оставляет следов на поверхности в качестве протектора, изготовленного из натурального каучука. Антистатические свойства - протектора Performa антистатическим, электрическое сопротивление < 106 Ом. Цвета - протектора Performa в серый и синий. Синий цвет является наиболее распространенным типом в случае флай боксов(передвижные боксы для стюардов). Протектор может быть также доступен в другом цвете, так как синтетический каучук может быть получен в различных цветах от всех параметров машины, таких как гибкость, емкости и т.д.

Performa є 4 основних типи протектора : Performa протектор стандартний, Performa Синій для транспортування боксів,і з кронштейном з нержавіючої сталі , Performa противостатический і ECOFORM .

Запрошуємо Вас ознайомитися з цими продуктами на сайті нашої компанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner